Yaşam

Christina Aguilera: Umudunu kaybetme, seni devam ettiren hayallerindir

7 Grammy Ödülü sahibi Amerikalı pop, gospel, caz müzisyeni ve söz yazarı Christina Aguilera, Türkiye’deki ilk konserini Antalya Regnum Carya’da verdi. “Regnum Live in Concert” kapsamında sahne alan sanatçı, konserde büyük ilgi gördü.

Müziklerini görsel ve işitsel sunumlarıyla birlikte seslendiren Aguilera, konserine “Stripped” ve “Dirrty” hit parçalarıyla başladı ve sanatçıya sahnede 8 dansçı ve 3 vokal eşlik etti.

“Genie in a bottle” ve “What a girl want” şarkılarını da seslendiren Christina Aguilera, “Kariyerimde beni destekleyen ve takip eden sizler ile nihayet göz göze geldiğimiz için çok mutluyum” ifadelerini kullandı. uzun zaman”.

Aguilera da “Bu anı hisset” müziğini izleyicilere sunarak, “Unutmayın, sadece bir hayatımız var, onun her anını bu gece yaşayacağız, ne de olsa yarın ne olacağını bilemeyiz” dedi.

Ayrıca konserde Aguilera, vokalisti ile “Asla umudunu kaybetme, hayata sarıl, seni hayatta tutan hayallerindir” ifadesini kullanarak “Bir şey söyle” şarkısını söyledi.

“Savaşçı” ve “Aşk Olsun” modülleri ile “Seni seviyorum” sözleriyle sona eren konserde sanat dünyasından birçok isim Aguilera’yı izlemeye gelenler arasındaydı.

21 Ağustos’ta BRIT ödüllü İngiliz müzisyen ve ilahiyatçı Tom Odell, Regnum Carya’da bir konser verecek.

haber-keles.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu