Haber

Hoş Parti’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Hoş Parti Genel Başkanı Hüseyin Akbulut bir araya geldi. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen görüşmeye Hoş Parti Genel Başkan Yardımcılarından oluşan bir heyet de katıldı.

Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş’un Hoş Partili heyet ile görüşmesinde 28 Mayıs seçim süreci, Roman vatandaşların sorunları ve güncel konular ele alındı. Görüşmenin ardından Hoş Parti Genel Başkanı Hüseyin Akbulut, 28 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıkladı.

“ROMENYA VATANDAŞLARIMIZI ERDOĞAN’A OY VERMEYE DAVET EDİYORUM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek vereceklerini söyleyen Hoş Parti Genel Başkanı Hüseyin Akbulut, ” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İBB Başkanlığı döneminden bu yana Roman vatandaşların her zaman yanında ve yanında olmuştur. Roman vatandaşların her türlü derdiyle yakından ilgilendi ve ataerkil tavrını hem Başbakanlık hem de Cumhurbaşkanlığı dönemlerinde sürdürdü. Halkına sahip çıkanın halkta sahip çıkması gerektiği gerçeğinden yola çıkarak Hoş Parti olarak 28 Mayıs seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacağımızı buradan ilan ediyoruz. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her ilindeki Roman vatandaşlarımızı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye davet ediyorum. Sizleri birlik, beraberlik, kardeşlik, istikrarın devamlılığı, ülkemizin kalkınma sürecinin devamı ve Türkiye Yüzyılı vizyonunun gerçekleşmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy vermeye davet ediyorum. Romalılar sadıktır, kendilerine bakanlara nasıl bakacaklarını da bilirler. Ülkemizin geleceği açısından kritik öneme sahip 28 Mayıs’ta sandık başına giderek Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a hizmetlerinin, ilgisinin ve sadakatinin karşılığını oy olarak vereceklerine inanıyorum. Saygılarımla”sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu