Haber

Loto milyarderi Kürşat’ın evcil hayvanı timsahtır, ona tasma takar ve gezdirir.

Almanya Türkiye’nin Dortmund şehrinde yaşayan Kürşat Y. 9.9 bitirdi. milyon euro ikramiye. İkramiyeyi kazandıktan sonra iki lüks eşya SporOtomobil alan Kürşat Y.’nin marka kıyafetleri ve aksesuarları da dikkat çekti.

BÜYÜME 62 BİN EURO ALDI

İkramiyeyi kazandıktan sonra evlenmek istediğini söyleyen ve hayallerinin kadınını tanımlayan Kürşat’ın sosyal medyadan yeni bir evcil hayvan aldığı kaydedildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Kürşat’ın timsah satın aldığı öğrenildi. Kürşat timsah derisi tasma takarken, sosyal medya platformlarında genç milyonerin timsah için 62 bin euro ödediği belirtildi.

“Belki bir gün bir papağan alırım”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kürşat, “Hayvanları çok seviyorum, belki bir gün papağan alırım” dedi. Alman medyasında paylaşılan sahnelerin bir belgesel filmden alınmış olabileceği kaydedildi.

“KLİP ÇEKİMLERİ ÇOK EĞLENCELİ OLDU”

Kürşat, kısa süre önce ünlü bir müzisyen için kamera karşısına geçtiğini söyledi. Kürşat, “Şarkı çıkana kadar adını açıklamayacağım. Ona bir iyilik yaptım, ortak arkadaşlarımız var. Klip çekimleri çok eğlenceliydi. Birkaç kadınla dans eğitimi yaptık.”

haber-tortum.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu