Haber

Muhittin Böcek: “Türkiye önemli bir siyasetçiye veda etti”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın vefatıyla ilgili taziye mesajı yayınladı. Başkan Böcek, “Partimizin eski Genel Başkanı Antalya Milletvekilimiz, değerli büyüğümüz Deniz Baykal’ı kaybettik. Türkiye değerli bir siyasetçiye veda etti. Çok üzgünüz. Başımız sağolsun.”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın Ankara’daki evinde vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendiğini belirterek taziye mesajı yayınladı. Başkan Böcek, 84 yaşında hayatını kaybeden Deniz Baykal ile ilgili mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

“Partimizin eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekilimiz, değerli büyüğümüz Deniz Baykal’ı kaybettik. Türkiye önemli bir siyasetçiye veda etti. Çok üzgünüz. Başımız sağolsun.”

Deniz Baykal, 11 Nisan 2019 tarihinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Deniz Baykal, 15 Şubat Çarşamba günü Antalya’da toprağa verilecek. – ANTALYA

haber-carsibasi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu