Haber

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü’nden çocuklara trafik eğitimi

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü’ne ait Seyyar Trafik Eğitim Tırı, Marmaris Atatürk Meydanı’nda konumlanarak çocuklara güvenilir trafik eğitimi verdi.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından halka trafik eğitimi vermek ve özellikle çocukların güvenli trafik eğitimi bilgilerini pekiştirmek amacıyla düzenlediği eğitim ve bilgilendirme faaliyetleri Marmaris Atatürk Meydanı’nda tamamlandı. Araçlarda görevli trafik polisleri tarafından çocuklara hem teorik hem de trafik eğitimlerinde uygulamalı eğitim verildi. Eğitimlerde hem eğlenen hem de trafik kurallarını öğrenen çocuklara trafik polisleri tarafından ikramlar dağıtıldı.

Eğitimlerle ilgili açıklamalarda bulunan Marmaris Trafik Tescil ve Denetleme Dairesi Başkomiser Alperen Muhalif; “Geleceğin sürücü adayı ve anne babalarının fahri trafik elçisi olan çocuklara trafik kurallarını öğretmeye devam ediyoruz. Trafik eğitim tırı bugün saat 19.00’da Marmaris 19 Mayıs Meydanı’nda çocuklara trafik kurallarını anlatmak için hazır olacak.” – MUĞLA

haberkocakoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu