Haber

TEMA Vakfı: En Anlamlı Yılbaşı Hediyesi Fidan Bağışı

30 yıldır bu topraklarda umut yeşerten TEMA Vakfı, yeni yılı karşılarken anlamlı ve ekonomik bir ikramda bulunmak isteyen herkesi fidan bağışına davet ediyor. 1992 yılından bu yana 23 milyonu aşkın fidanı toprakla buluşturan TEMA Vakfı’na yapacağınız fidan bağışları ile sevdiklerinizin, iş ortaklarınızın, çalışanlarınızın veya sevdiklerinizin yüzünü güldürürken doğaya doğru bir adım atabilirsiniz. müşteriler.

 

TEMA Vakfı, merhum Hayrettin Karaca, Yaprak Dede A. Nihat Gökyiğit ve merhumun yolunda doğaya gönül vermiş 1.000.000’i aşkın gönüllüsü ve değerli bağışçısıyla 30 yıldır “yaşam” için çalışıyor. Toprak Dede, 1992. Vakıf bugüne kadar 27 bin futbol sahası büyüklüğünde 23 milyondan fazla fidan ve 22 bin futbol sahası büyüklüğünde 700 milyon meşe palamudu dikti.

Bugün Türkiye’nin 81 ilinde TEMA Vakfı’nın bağışçıları tarafından oluşturulan en az bir orman var.

 

İklim krizine karşı ağaçlandırma çok önemli

TEMA Vakfı Yürütme Kurulu Başkanı Deniz Ataç, iklim krizinin etkilerinin her geçen gün arttığını hatırlatarak, “Maalesef geri dönülmez bir noktaya gelmek üzereyiz. Ama yine de bu gidişatı değiştirme şansımız var. Biliyoruz; İklim kriziyle mücadelede ağaçlandırma çabalarının etkisi çok büyük.

2021 yılında yüreğimizi yakan orman yangınlarını anıyoruz. O günlerde ormanın ve doğanın bizim için bedelini bir kez daha anladık. Mevcut ormanlarımızı koruyup yaşatmamız ve ülkemize yeni ormanlar kazandırmamız gerektiğini artık çok daha iyi biliyoruz.”

 

Fidan bağışı ile yeni yıla yeşil bir başlangıç ​​yapın

En değerli ikramın yaşanabilir bir gelecek olduğu bilinciyle çalışan TEMA Vakfı, fidan bağışlarıyla yeni yıla yeşil bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı oluyor. İyiliğin, umudun, bilginin ve sevginin paylaştıkça çoğalacağına inanan TEMA Vakfı, yeni yıl için kişi ve kurumları fidan bağışına davet ediyor.

Daha yaşanabilir bir gelecek için tema.org.tr üzerinden fidan bağışı yaparak alacağınız sertifikalarla hem sevdiklerinizin, iş ortaklarınızın, çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin yeni yılını kutlayabilir hem de evimiz olan doğayı koruyabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu